Barevné podzimní pohádkové fotografování s dětmi a "vlky" 

Nenechte si ujít jedinečnou akci a příležitost focení vašich dětí s "vlky" v pohádkovém stylu!

Balíček 4 ks upravených a retušovaných fotografií za cenu 2.700 Kč se stylingem, kostýmem a "vlky" v jednom :)))

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu simonaphotopraha@gmail.com 
Akce platí pro děti od 2 let do 12ti let věku. Do emailu prosím napište věk dítěte a počet dětí, které budou fotit, děkuji :-) 

PRŮBĚH: V tomto vypsaném termínu se sejdeme na místě, kde již čeká fotograf i stylistka, asistenti s "vlky". Vizáž, styling a focení trvá zhruba 30-45 min. dle náročnosti a zadanému tématu. Pokud máte nějaký nápad či představu, nebojte se mi s ní svěřit. Pokud to bude v našich silách, budeme se snažit vyjít vám vsříc a uděláme maximum pro vaši spokojenost. V ceně focení je styling ( kostýmy, šaty, rekvizity ) a "vlci". Časový harmonogram zasílám formou zprávy či emailu (tzn. tam, kde jsme se domlouvali) po uhrazení všech záloh v daném termínu. Všechna zvířata se kterými fotíme jsou socializována v domácím prostředí, na všech foceních je majitel a asistenti, kteří pomáhají a spolupracují. Žádnému ze zvířat není nijak ubližováno. Termín není individuálně určen pro jednotlivce, v ten den se fotí více klientů, jen čas a doba se mění. Proto prosím choďte na focení včas, ani dříve a ani později.

Čtěte prosím obchodní podmínky: http://www.simonaphoto.cz/cenik/obchodni-podminky/

8/10 TÉMATICKÉ FOCENÍ BEZ ZVÍŘAT
 
23/10 FOCENÍ S KONĚM
 
11/11 FOCENÍ S "VLKY"
 
Více informací zde: http://www.simonaphoto.cz/cenik/
 

 

 
FOTOVIDEO A ČESKOSLOVENSKÁ FOTOGRAFIE
ČERVENEC / SRPEN 2016
 

Mít hlavní fotku v obou časácích naráz se povede opravdu málokomu :-))) Jsem na to fakt pyšná!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 
 
FOTOGRAFOVÁNÍ S VLKY
 


Po úspěšném fotografování setu pro Mømag.cz ( neleznete zde:http://vool.cz/jBVYR ), který jste mohli vidět na serveru idnes.cz , jsem navázala spolupráci s chovatelskou stanicí pravých ČSV Team CSW s divokou krví

Zkušenosti s focením se psy mám velké a majitelka "vlků" je naprosto spolehlivá a důvěryhodná osoba :)

Proto v případě zájmu o focení s těmito krásnými psy mne nebo jí neváhejte kontaktovat do zpráv a určitě není problém domluvit nějaké tématické focení :)) Veškeré důležité informace naleznete na www.simonaphoto.cz, dotazy prosím na email simonaphotopraha@gmail.com :))

http://www.sdivokoukrvi.cz/