Je to tam! 

5.4 se na vás moc těšíme!

Chcete vědět, jak vznikaly a vznikají mé tématické fotografie se zvířaty i bez zvířat? Pár rad, triků a tipů jak na ně, se dozvíte na FotoŠkoda Festu na mé přednášce, kterou budu mít 30.05.2018 od 18:00-19:30 :-)

Registrace startují až 08.05.2018

 
 

SPOLUPRÁCE V ČASOPISU FOTOVIDEO 

 
Přesně za dva dny oficiálně uvidíte mé jméno v tiráži časopisu nejen pro fotografy iFotoVideo, kde budu pravidelně psát články do rubriky o mém fotografování. Tyto editoriály budete mít možnost vidět již od dubnového čísla. 
Ke každé fotografii budete mít stručný popis jak vznikla, proč byla focena, na jakém místě a za jakých podmínek plus samozřejmě stručný návod, jak byla upravena. 
Máte se nač těšit! :)
 

 

 
FOTOVIDEO A ČESKOSLOVENSKÁ FOTOGRAFIE
ČERVENEC / SRPEN 2016
 

Mít hlavní fotku v obou časácích naráz se povede opravdu málokomu :-))) Jsem na to fakt pyšná!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 
 
FOTOGRAFOVÁNÍ S VLKY
 


Po úspěšném fotografování setu pro Mømag.cz ( neleznete zde:https://vool.cz/jBVYR ), který jste mohli vidět na serveru idnes.cz , jsem navázala spolupráci s chovatelskou stanicí pravých ČSV Team CSW s divokou krví

Zkušenosti s focením se psy mám velké a majitelka "vlků" je naprosto spolehlivá a důvěryhodná osoba :)

Proto v případě zájmu o focení s těmito krásnými psy mne nebo jí neváhejte kontaktovat do zpráv a určitě není problém domluvit nějaké tématické focení :)) Veškeré důležité informace naleznete na www.simonaphoto.cz, dotazy prosím na email simonaphotopraha@gmail.com :))

https://www.sdivokoukrvi.cz/