CENÍK SLUŽEB

 

Focení POUZE venku v exterieru ( Praha 4 )

 • náhledy na tématické fotografování vzhledem k náročnosti úprav neposkytuji 
 • pokud je zájem o více fotografií, než je v balíčku, je nutno hlásit předem 
 • dodání fotografií 3-4 týdny, dle aktuální pracovní vytíženosti.
 • DŮLEŽITÉ INFORMACE PRŮBĚH: Pro rezervaci místa v termínu je nutné uhradit na fakturu zálohu ve výši 3 500,- Kč( tématické focení) nebo 1 500,- (rodinné, portréty apod.), zbytek je splatný v den po focení, což je vizáž, styling, účes, zvíře atd. 
 • bez uhrazení faktury nelze termín rezervovat. 
 • v předem vypsaném a vámi vybraném termínu se sejdeme na místě, kde již čeká fotograf i vizážistka/stylistka.
 • vizáž a styling trvá zhruba 1 hodinu dle náročnosti a zadanému tématu. Samotné focení probíhá na tom samém místě, abychom nemusely složitě nikam přejíždět apod. a trvá zhruba půlhodiny dle náročnosti zvoleného tématu. 
 • pokud máte nějaký nápad či představu, nebojte se mi s ní svěřit. Pokud to bude v našich silách, budeme se snažit vyjít vám vsříc a uděláme maximum pro vaši spokojenost. Časový harmonogram zasílám formou zprávy či emailu (tzn. tam, kde jsme se domlouvali) po uhrazení všech záloh v daném termínu. 
 • na tématické fotografování NENÍ MOŽNÉ mít svou vlastní vizážistku a nebo fotit bez vizáže a stylingu. Svůj vlastní kostým mít můžete.
 • k tématickému fotografování jsou v ceně k zapůjčení propriety na focení. 
 • cena stylingu, vizáže a kostýmů je za osobu (muži a děti 500 Kč a ženy a slečny nad 12 let 1200 Kč )
PROSÍM, ČTĚTE OBCHODNÍ PODMÍNKY  www.simonaphoto.cz/obchodni-podminky/

 

CENÍK SVATEB 

Fotografie předávám elektronicky. To znamená, že Vám pošlu link, ze kterého si celou svatbu stáhnete do PC. Nenabízím fotoknihy, tištěné fotografie, USB a ani DVD. Po zkušenostech s více nevěstami jsem zjistila, že každá má odlišnou představu. Pokud nabídnu fotoknihu, nemusí jí to vyhovovat a bude požadovat jinou tištěnou formu. Považuji proto za nejčistší řešení pro všechny pokud Vám dodám pouze fotografie a Vy zvážíte, v jaké formě je chcete uchovat. Ptejte se na vše, co Vás zajímá. Pokud máte nějaké požadavky, napište mi je prosím a prodiskutujeme je. Balíček se vztahuje na fotografování svateb. Na rezervaci termínu si beru zálohu v 50% výši balíčku. Termín rezervuji až po připsání zálohy na účet. Platbu za focení vybírám v hotovosti a na místě v den focení. Pokud si budete chtít připlatit více zpracovaných fotografií, než- li obsahuje foto balíček, připlatíte si cenou za kus zpracované fotografie. Na zpracování fotografií si vymezuji 30 dní, dle náročnosti a úprav fotografií. Je nutné připočítat k ceně balíčků i dopravné, které od 1.7. 2015 činní 5 Kč/kilometr. NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI!!!!Možnost vyhotovení foto-knihy dle vašeho přání/cena dle domluvy/. Na všechny mé fotografie se vztahuje autorský zákon. Více informací ohledně fotografování naleznete na www.simonaphoto.cz. 

CENÍK POUKAZŮ 

Cena poukazu je cena za počet fotografií ( tématické foto 3500,- Kč , portrétní foto 2 200,- Kč - vizáž, kostýmy, zvířata se hradí až na místě po domluveném termínu - viz tabulka).
Dárkový poukaz je vhodným dárkem pro Vaše blízké. Darovat ho můžete rodičům, přátelům i rodině. Je vhodný i k vánocům, narozeninám, svátku atd. Pokud poukaz nevyužijete, můžete ho vrátit vrátit do 14ti dnů od jeho vyhotovení. Po uplynutí této doby částka za poukaz propadá a není možné vrátit platbu zpět. Poukaz je přenostný, čili lze ho darovat, pokud ho nevyužijete. Objednávky probíhají pouze elektronicky na emailu simonaphotopraha@gmail.com nebo přes kontaktní formulář níže. Poukazy zasílám elektronicky emailem po uhrazení platby.
Nabízím poukazy na portrétní fotografování (rodinné, portréty atd.), na tématické bez "vlků", a na tématické s "vlky/dravcem/koněm", kurzy pro začátečníky a nebo kurzy pro pokročilé. Na jednotlivé focení i kurzy jsou vypisovány termíny předem, ze kterých si může obdarovaný vybrat po celý rok. 

 
 

Do formuláře prosím vyplňte adresu na fakturu, kdo se bude fotit, vyhovující termín a písemný souhlas se zpracováním osobních údajů ( Např. Souhlasím se zpracováním osobních údajů, Fanda Novák ) . Děkuji