Ceník služeb platný od 25. ledna 2021

 

 

 •  Tématické focení s "vlky"                                                             
 •  Tématické focení s dravci 
 •  Tématické focení s koněm 
 •  Tématické focení s květy obřích rozměrů 
 •  Tématické focení bez zvířat / ve vodě
 •   Rodinné focení 
 •   Fotografování portrétů 
 •   Fotografování svateb                          

 Objednat se můžete buď emailem na simonaphotopraha@gmail.com nebo přes objednávkový formulář zde na webu, kam mi napíšete i vámi zvolený termín focení (lze domluvit i individuálně), o jaké focení máte zájem, bližší informace o kostýmu. 

Taktéž můžete zavolat na tel +420 739856218, kde se dozvíte potřebné informace.  Bylo by super napsat co nejvíce informací, abych si vytvořila představu, co budeme fotit a jaký kostým případně na focení zvolit. Harmonogram s podrobnějšími informacemi - přesné místo konání a čas- zasílám až po zaslání rezervačního poplatku.  ( Vzhledem k tomu, že mi vizážistka a vlci dojíždí z daleka, musí se vypsaný termín zaplnit z 50%. Pokud se termín nezaplní, bude se muset termín focení posunout o nejbližší termín náhradní. Děkuji za pochopení ;-) )

Objednávku potvrdím zpět emailem, kde obdržíte fakturu na zaplacení focení, protože všechny platby za focení probíhají předem na účet s variabilním symbolem, který naleznete na faktuře. Jakmile přijde platba na účet, je vaše místo na focení závazně rezervováno.Vizáž a vybrané zvíře se hradí až v den samotného focení vizážistce a majiteli zvířete :) Spolupracuji pouze se záchrannými stanicemi a chovatelskými stanicemi, zvířátkům není nijak ubližováno či aby byla nucena dělat něco, co nechtějí a o co by neměla zájem. Jsou zvyklá na spolupráci s lidmi, nejsou nebezpečná ani pro zákazníky, rádi se mazlí a kamarádí ;) Jedná se o letité spolupráce, takže opravdu vím, do čeho jdeme :-)) Naše focení je podporou pro záchranné stanice a víme, že majitelé peníze za focení investují do svých zvířátek a stanic, protože je milují :) Nepodporuji majitele, kteří si pořídí zvířátko jen kvůli zisku a nabízí jej kde komu a každý den. 
Na  vybraném a domluveném místě již čekáme s vizážistkou, která vás nalíčí, případně vytvoří nějaký lehčí účes venku v exterieru, kde se převléknete do připravených kostýmů a jdeme fotit. Samostatné focení probíhá max 30 -45 minut, dle dané situace, zvolenému tématu, počtu lidí atd. Ke každému přistupuji individuálně, moje focení není pásová výroba a snímky jsou vždy unikátní. Miluji fotky a focení a chci, aby fotky byly ty nejlepší :-) 
Ke konci minulého roku jsem se rozhodla zasílat náhledy, kde je super výhoda, že si vy sami vyberete fotografie, které chcete upravit. Všechny náhledy jsou opatřené velkým vodoznakem, abych zabránila jejich stažení a prezentování bez úpravy atd. Web s náhledy funguje na způsobu eshopu, kde si vyberete, jaké fotografie chcete upravit, či jaké chcete v případě zájmu nad rámec zaplaceného balíčku. Jakmile bude vše uhrazeno, začínám na fotografiích pracovat.
Hotové fotografie zasílám přes internerovou úschovnu, v .rar nebo .zip formátu. Tento formát není vhodný pro mobilní telefony, fotografie jsou v nejvyšším možném rozlišení a některé přístroje si s nimi neporadí, proto je vhodné, je otevírat doma na svém PC. Fotky netisknu, ale mohu doporučit tiskárnu, se kterou mám dohodu. Zde pro vás slevový kód na tisk, který si vyberete. Tuto tiskárnu doporučuji, protože máme uložené barvy na tisk a vše sedí přesně dle nastavení mého profesionálního monitoru ( barvy, kontrast, jas atd.).
Všechny odevzdané fotografie jsou zpracovány ručně, dle zvoleného tématu. U tématických focení jsou všechny fotografie upraveny tak, jak vidíte v mém portfoliu :) Prosím, čtěte obchodní podmínky, které naleznete též na těchto webových stránkách :)

Pokud se rozhodnete pro focení se mnou, určitě mrkněte na mé portfolio, jakým stylem fotím, co fotím, jaké mám vizážistky a kostýmy, protože to je velmi důležité. Mé fotografie jsou mým pojetím a ne pojetím někoho jiného. Proto, prosím, berte v potaz to, že chcete zachovat vzpomínky pomocí mé fantazie, mé práce a s mými zkušenostmi :) A věřte mi, že pro vaše fotografie udělám maximum!

 

 • Cena za tématické fotografie se zvířaty ( DRAVCI, "VLCI", KŮŇ )

Balíček 5ks fotografií …..................................4 000 Kč

Vizáž …..........................................................1 000 Kč/osoba

Zvíře - dravci/ vlci/ kůň …...............................1 000 Kč

Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku 500 Kč

 

 
 • Cena za tématické fotografie bez zvířat či s květy:

Balíček 5ks fotografií …..................................4 000 Kč

Vizáž …...........................................................1 000 Kč/osoba

Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku 500 Kč

 

 • Cena za těhotenské fotografování:

Balíček 5ks fotografií …..................................4 000 Kč

Vizáž …...........................................................1 000 Kč/osoba

Každá další upravená fotografie nad rámec balíčku 500 Kč

INFO: Děti a muže nelíčíme. Vizáž je pro dámy od 12ti let za 1000 Kč. Kostým je v balíčku pouze pro jednu osobu. Každá další osoba 500 Kč. V ceně jsou kostýmy, které můžete vidět v mém portfoliu a další propriety na focení. Moc ráda s vámi kostým proberu třeba emailem a nebo telefonicky :) 

 • Cena Rodinné fotografie

  Balíček 8 ks fotografií …..................................2.500 Kč/ bez vizáže, každá další upravená fotografie nad rámec balíčku 300 Kč/ vizáž 1000 Kč/os. 

Ceník na svatební fotografování a fotografování akcí, večírků a dokumentární fotografie je individuální. V případě zájmu o ceník takových focení mne neváhejte kontaktovat na emailu simonaphotopraha@gmail.com

 • Cena svatebního focení 

Pro kalkulaci fotografování vašeho svatebního dne mi zašlete prosím, co nejvíce informací o místě konání, datum a vaší představu a ráda vám vytvořím kalkulaci přímo na míru :) 
 

Kontakt: 
Simona Nálepková  -  
IČO: 03929582  - simonaphotopraha@gmail.com  -  TEL: +420 739856218 - Nejsem plátcem DPH.

 

Do formuláře prosím vyplňte adresu na fakturu, kdo se bude fotit, vyhovující termín a písemný souhlas se zpracováním osobních údajů ( Např. Souhlasím se zpracováním osobních údajů, Fanda Novák ) . Děkuji