CENÍK SLUŽEB

 

Focení POUZE venku v exterieru 

Od 12/4/2019 zrušen tisk fotografií za exclusive balíček 

V předem vypsaném a vámi vybraném termínu se sejdeme na místě, kde již čeká fotograf i vizážistka/stylistka. Vizáž a styling trvá zhruba 30 minut dle náročnosti a zadanému tématu. Samotné focení probíhá na tom samém místě, abychom nemusely složitě nikam přejíždět apod. a trvá zhruba půl hodiny dle náročnosti zvoleného tématu. Pokud máte nějaký nápad či představu, nebojte se mi s ní svěřit. Pokud to bude v našich silách, budeme se snažit vyjít vám vsříc a uděláme maximum pro vaši spokojenost. Informace a časový harmonogram zasílám formou zprávy či emailu (tzn. tam, kde jsme se domlouvali) vždy, až se místo zaplní cca týden před termínem focení. K tématickému fotografování jsou v ceně k zapůjčení propriety na focení. V ceně je započítán styling, vizáž a kostým a je k balíčku počítán na jednu osobu. Pokud vás bude více, počítá se 500 kostým za dítě (do 12ti let) a muži platí za kostým 500kč též. V ceně je započítána cena za asistenta se zvířetem což je 700 Kč jednorázově. Pokud máte nějakou představu, je nutné mi ji napsat předem, abychom vybrali vhodný kostým a přivezli ho na místo s sebou. Pokud nám napíšete předem velikost oblečení, budeme rádi.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRŮBĚH: Pro rezervaci místa v termínu je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 3 500,- Kč( tématické focení) nebo 2000,- (rodinné, portréty apod.), zbytek je splatný v den po focení, což je vizáž, styling, účes, zvíře atd. Bez uhrazení rezervačního poplatku nelze termín rezervovat. Pokud je zájem o více fotografií, než je v balíčku, je nutno hlásit předem. Dodání fotografií 3-4 týdny, dle aktuální pracovní vytíženost


PROSÍM, ČTĚTE OBCHODNÍ PODMÍNKY  www.simonaphoto.cz/obchodni-podminky/

 

CENÍK SVATEB 

Fotografie předávám elektronicky. To znamená, že Vám pošlu link, ze kterého si celou svatbu stáhnete do PC. Nenabízím fotoknihy, tištěné fotografie, USB a ani DVD. Po zkušenostech s více nevěstami jsem zjistila, že každá má odlišnou představu. Pokud nabídnu fotoknihu, nemusí jí to vyhovovat a bude požadovat jinou tištěnou formu. Považuji proto za nejčistší řešení pro všechny pokud Vám dodám pouze fotografie a Vy zvážíte, v jaké formě je chcete uchovat. Ptejte se na vše, co Vás zajímá. Pokud máte nějaké požadavky, napište mi je prosím a prodiskutujeme je. Balíček se vztahuje na fotografování svateb. Na rezervaci termínu si beru rezervační poplatek v 50% výši balíčku. Termín rezervuji až po připsání zálohy na účet. Platbu za focení vybírám v hotovosti a na místě v den focení. Pokud si budete chtít připlatit více zpracovaných fotografií, než- li obsahuje foto balíček, připlatíte si cenou za kus zpracované fotografie. Na zpracování fotografií si vymezuji 30 dní, dle náročnosti a úprav fotografií. Je nutné připočítat k ceně balíčků i dopravné, které od 1.7. 2015 činní 5 Kč/kilometr. NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI!!!!Možnost vyhotovení foto-knihy dle vašeho přání/cena dle domluvy/. Na všechny mé fotografie se vztahuje autorský zákon. Více informací ohledně fotografování naleznete na www.simonaphoto.cz. 

CENÍK POUKAZŮ 

Cena poukazu je cena za počet fotografií ( tématické foto 3500,- Kč , portrétní foto 2 200,- Kč - vizáž, kostýmy, zvířata se hradí až na místě po domluveném termínu - viz tabulka).
Dárkový poukaz je vhodným dárkem pro Vaše blízké. Darovat ho můžete rodičům, přátelům i rodině. Je vhodný i k vánocům, narozeninám, svátku atd. Pokud poukaz nevyužijete, můžete ho vrátit vrátit do 14ti dnů od jeho vyhotovení. Po uplynutí této doby částka za poukaz propadá a není možné vrátit platbu zpět. Poukaz je přenostný, čili lze ho darovat, pokud ho nevyužijete. Objednávky probíhají pouze elektronicky na emailu simonaphotopraha@gmail.com nebo přes kontaktní formulář níže. Poukazy zasílám elektronicky emailem po uhrazení platby.
Nabízím poukazy na portrétní fotografování (rodinné, portréty atd.), na tématické bez "vlků", a na tématické s "vlky/dravcem/koněm", kurzy pro začátečníky a nebo kurzy pro pokročilé. Na jednotlivé focení i kurzy jsou vypisovány termíny předem, ze kterých si může obdarovaný vybrat po celý rok. 
 
 

Pro ceník na oslavy, firemní akce či další mne neváhejte kontaktovat 

 
 

Do formuláře prosím vyplňte adresu na fakturu, kdo se bude fotit, vyhovující termín a písemný souhlas se zpracováním osobních údajů ( Např. Souhlasím se zpracováním osobních údajů, Fanda Novák ) . Děkuji