Balíček číslo 1 
• balíček 10 ks fotografií
• v ceně je zahrnuta základní retuš, ořez, barvy
Cena: 2.200 Kč

Balíček číslo 2
• balíček 15 ks fotografií
• v ceně je zahrnuta základní retuš, ořez, barvy
Cena: 2.600 Kč

 • každá další fotografie nad rámec balíčku 200,- Kč
• focení probíhá na Praze 4 v exterieru
• vizáž/účes 1000 Kč (vizáž se hradí zvlášť v ten den po focení )


Ceník platný od 14/12/2017
Dodání fotografií 3-4 týdny, dle aktuální pracovní vytíženosti.
PRŮBĚH: Zákazník se ve smluveném termínu a smluveném místě a čase dostaví na místo, kde čekáme spolu s vizážistkou. Vizáž trvá přibližně hodinu, samotné focení 1-3 hodiny dle tématu a počtu lidí. Fotografie obsahují výraznější úpravy – zjemnění vrásek, hlubší retuš pleti, ořez, kontrast, jas apod. Případné lehké úpravy proporcí je možno provést jen na žádost klienta. V průběhu fotografování je zakázáno pořizovat jakýkoliv foto nebo video záznam z práce fotografa. Vlastní vzhled a nespokojenost s ním není důvodem k reklamaci fotografií. Pro vylepšení vzhledu je k dispozici profesionální vizážistka.
Úprava make-upu je možná před fotografováním nebo v jeho průběhu. Účtuje se samostatně dle náročnosti (viz ceník).  Platba  za  fotografování se platí předem. Vizáž  se hradí v ten den po focení. V případě nadstandardních přání (úprava zubů, zeštíhlení, odstranění tetování/samolepek, úpravy trčících ramínek či neposlušných vlasů a dalších náročnějších retuší) je účtován příplatek 100,-Kč za každou fotografii. Uvedené ceny jednotlivých balíčků nezahrnují vizáž klientky, tu je třeba v případě zájmu objednat si zvlášť. V případě zájmu o vizážistku mne prosím informujte předem. Pokud by jste měli zájem realizovat focení mimo Prahu 4 a jejího blízkého okolí, je třeba si k ceně připočítat cestovní náklady  5 kč za km.
KONTAKT  simonaphotopraha@gmail.com

Ceník je platný od 14/12/2017

 

Rezervační formulář na párové fotografování

Pokud máte zájem o mé fotografie, vyplňte následující formulář. Do formuláře prosím napište údaje na fakturu, kdo se bude fotit,vyhovující termín, zda máte zájem o vizáž. Děkuji