Chcete si uchovat vzpomínky na celý život?

Pak jste tu správně. Rodinné, portrétní a nebo třeba jen párové fotografie v krásném prostředí a přírodě při západ slunce...

 

    Rodinné, portrétní, párové fotografování       

Balíček 10 fotografií 

balíček 10 ks fotografií v elektronické podobě

v ceně je zahrnuta základní retuš, ořez, barvy 

profesionální vizáž, účes, zapůjčení doplňků na fotografování 

Cena celkem  : 3.200 Kč

• v ceně balíčku je vizáž/účes 1000 Kč /os (vizáž se hradí zvlášť v ten den po focení vizážistce )
• každá další fotografie nad rámec balíčku 150,- Kč 
• focení probíhá na Praze 4- Cholupicích v exterieru, převážně v týdnu v odpoledních hodinách
 
Dodání fotografií 3-4 týdny, dle aktuální pracovní vytíženosti. 
Fotografie obsahují základní úpravy. Barvy, ořez, kontrast, pupínky, jizvy po akné atp. Postavy nezeštíhluji, neretušuji vrásky apod.
Jde především o momentky, portréty a společné fotografie, nikoliv tématické fotografování v kostýmech.
 
PRŮBĚH:
Zákazník se ve smluveném termínu a smluveném místě a čase dostaví na místo, kde čekáme spolu s vizážistkou. Vizáž trvá přibližně hodinu u jedné osoby, samotné focení 1-2 hodiny dle tématu a počtu lidí. Na rezervaci termínu probíhá platba předem na fakturu na účet - 2 200 Kč. 

Úprava make-upu je možná před fotografováním nebo v jeho průběhu. Účtuje se samostatně dle náročnosti (viz ceník).  V případě nadstandardních přání (úprava zubů, zeštíhlení, odstranění tetování/samolepek, úpravy trčících ramínek či neposlušných vlasů a dalších náročnějších retuší) je účtován příplatek 100,-Kč za každou fotografii. 

Uvedené ceny jednotlivých balíčků zahrnují vizáž klientky.  Pokud by jste měli zájem realizovat focení mimo Prahu 4 a jejího blízkého okolí, je třeba si k ceně připočítat cestovní náklady  5 kč za km.V průběhu fotografování je zakázáno pořizovat jakýkoliv foto nebo video záznam z práce fotografa. Vlastní vzhled a nespokojenost s ním není důvodem k reklamaci fotografií. Pro vylepšení vzhledu je k dispozici profesionální vizážistka.

www.simonaphoto.cz/cenik/obchodni-podminky/ 


 

 
 

 

 

 

 

 

 

Ceník platný od 19/04/2018

Rezervační formulář portrétní foto

Do formuláře prosím napište údaje na fakturu, kdo se bude fotit,vyhovující termín a písemný souhlas se zpracováním osobních údajů ( souhlasím se zpracováním osobních údajů), bez souhlasu není možné spolupracovat. Děkuji