Ceník svateb 2018

 

Svatby pojímám spíše dokumentárně a ne moc strojeně (pokud o to nejsem vyloženě požádána). Dokumentování mě strašně moc baví. Byla jsem též jako fotografka na firemních akcích, na akcích pro děti v Obchodních centrech a narozeninových oslavách.

Svatební fotografii se věnuji zhruba čtyři roky. Některé svatby nejsou zveřejněné, protože jsem byla požádána o jejich neprezentování ( např. rodiče nevěděli, že se jejich děti berou apod.), proto jejich přání respektuji a fotografie z jejich svateb nepřidávám).

Fotila jsem též svatby cizinců, jelikož mluvím plynule anglicky. 

Miluji, když jsou svatby originální a mají nějaký nevšední nápad. A pokud není, vždy ráda něco vymyslím :)

Druhým rokem fotím celodenní svatby se svou asistentkou a zároveň druhou fotografkou Májou.

Ceník na stránce je individuální a lze jej přizpůsobit Vašim požadavkům, případně pozměnit. Jsem sama jen člověk a vím, jaké to je, když prostě služby převyšují rozpočet a vy si nemůžete dovolit fotografa za desetitisíce.

Všechny svatby jsou podrobně probrány, buď osobně na schůzce a nebo po telefonu, aby bylo vše důkladně promyšleno a naplánováno.

Každá svatba je podložena smlouvou o dílo.

Jsem zastáncem faktu, že je sice hezké, mít ze svatby 3458ks fotografií, ale věřte mi, že toto není podstatné a ani důležité. Důležité je, aby se Vám portfolio fotografa líbilo, líbil se Vám jeho styl a podání (nemluvím konkrétně o mé tvorbě) a věřte mi, že kvalitní fotograf zajistí všechny důležité momenty Vaší svatby i s padesáti kusy upravených fotek, případně poradí a pomůže.

Ale abych jen nepovídala, mrkněte na moje portfolio www.simonaphoto.cz a uvidíte :) Záleží mi, aby si mě klient vybral proto, že s mu fotky líbí a ne proto, že mu zrovna vypadl náhradní fotograf den před svatbou a nebo proto, že mohu hýbat s cenou. Vybírejte pečlivě :-))

Přeji krásný den, Simona

Balíček 8 hodin – 12 000,- Kč – 150 Ks ručně upravených fotografií v elektronické podobě

 

 

Balíček 10 hodin – 14 000,- Kč – 250 Ks ručně upravených fotografií v elektronické podobě

 

Balíček 12 hodin – 15 000,- Kč - 300 Ks ručně upravených fotografií v elektronické podobě

 

V případě zájmu je možnost konzultace dle vašich požadavků. Velice ráda s vámi proberu všechny detaily a představy vašeho svatebního dne.Každý balíček obsahuje upravené, retušované reportážní fotografie, které zasílám elektronicky přes uschovnu, kde si je můžete stáhnout do svého počítače.  Fotografie z vašeho dne ke zpracování a úpravě vybírám výhradně já. Neupravené fotografie neposkytuji. Každá další započatá hodina nad rámec balíčku činí 1. 000,-Kč.

Ke všem balíčkům smlouva o dílo a platba 50% zálohy předem.

Cena za dopravu je 5 kč/km.

Pro více informací simonaphotopraha@gmail.com

www.simonaphoto.cz/cenik/obchodni-podminky/

 
 
 
Ceník je platný od 15/7/2018