Jedinečné a originální tématické fotografování dle vlastního výběru, klidne i s vlastním zvířetem.

Fotografie v nádherných kostýmech, s profesionální vizáží a stylingem.

Barevné fotografie s příběhem, kdy si sami můžete vybrat, zda chcete být krásnou elfkou, bojovnicí s nebo prostě jen krásnou vílou.

                                                                                                                 ..a jako bonus super team a spoustu zážitků  ...


Balíček 5 ks fotografií

 • balíček  zahrnuje 5 upravených a retušovaných fotografií  ( v  elektronické podobě v plné velikosti ) 

 • profi vizáž ,styling, úprava vlasů, zapůjčení kostýmu ( 1200,- Kč/os, děti 500 Kč )
 • zapůjčení doplňků na focení (lucerna, luk a šíp, teepee apod) 
 • zapůjčení šperků, doplňků
 • Cena celkem 4.700,- Kč

BALÍČEK EXCLUSIVE

 • balíček  zahrnuje 7 upravených a retušovaných fotografií ( v  elektronické podobě v plné velikosti )
 • 7 ks vytištěných fotografií 
 • profi vizáž ,styling, úprava vlasů, zapůjčení kostýmu ( 1200,- Kč/os, děti 500 Kč )
 • zapůjčení doplňků na focení (lucerna, luk a šíp, teepee apod)
 • zapůjčení šperků, doplňků
 • Cena celkem 7.100,- Kč

NA FOTOGRAFOVÁNÍ SE LZE DOMLUVIT I INDIVIDUÁLNĚ MIMO TERMÍN. CENA SE LIŠÍ INDIVIDUÁLNĚ DLE SLOŽITOSTI A NÁROČNOSTI

 

JAK FOTOGRAFOVÁNÍ PROBÍHÁ: 

V předem vypsaném termínu se sejdeme na místě, kde již čeká fotograf i vizážistka/stylistka. Vizáž a styling trvá zhruba 1 hodinu dle náročnosti a zadanému tématu. U dětí se čas liší, protože do 12ti let věku nepotřebují profi make up. Samotné focení probíhá na tom samém místě, abychom nemusely složitě nikam přejíždět apod. a trvá zhruba 30-40 minut dle náročnosti zvoleného tématu.  Vzhledem k náročnosti domluvy jsou termíny vypsány předem. Časový harmonogram zasílám formou zprávy či emailu (tzn. tam, kde jsme se domlouvali) po uhrazení zálohy na daný termín fotografování. 

INFORMACE:

Pro rezervaci místa v termínu je nutné uhradit na fakturu zálohu ve výši 3 500,- Kč. Bez uhrazení faktury nelze termín rezervovat. Zbytek částky je splatný v den po focení, což je vizáž, styling, kostým, účes. Focení probíhá v exterieru ( Praha 4 ),max. počet 2 osoba na fotce, další osoba doplatek 200 Kč za balíček. Každá další fotografie nad rámec balíčku 400 Kč/ks. Náhledy neposkytuji. Dodání fotografií 3-4 týdny, dle aktuální pracovní vytíženosti. 

Ceník je určený pro fotografování tématického fotografování bez zvířat. Kostým, styling, fotografie v tématickém, pohádkově mystickém stylu. Vyberete si vhodný termín a vyplníte formulář na této stránce, kde mi zašlete informace o sobě, velikost vašeho oblečení, aby kostým seděl a nebyl vám malý nebo velký, fakturační údaje (stačí jméno a adresa) a vaši představu o fotkách a kostýmu. O vše další se staráme my. Pokud doma máte něco specifického, co by se na focení hodilo, nebojte se mi to napsat. Díky zkušenostem se nemusíte bát, že bychom pro Vás nevybraly vhodný kostým. O všem se domluvíte s mou vizážistkou nebo se mnou.  Prosím, na focení choďte odlíčené bez nalakovaných nehtů .  

www.simonaphoto.cz/cenik/obchodni-podminky/

 

Ceník je platný od 19/4/2018

 Do formuláře prosím napište údaje na fakturu, kdo se bude fotit,vyhovující termín a písemný souhlas se zpracováním osobních údajů ( souhlasím se zpracováním osobních údajů), bez souhlasu není možné spolupracovat. Děkuji 

 

 

Rezervační formulář tématické fotografování klasik

Pokud máte zájem o mé fotografie, vyplňte následující formulář. Do formuláře prosím napište údaje na fakturu, kdo se bude fotit,vyhovující termín, představu a velikost oblečení. Děkuji