TÉMATICKÉ FOTOGRAFOVÁNÍ S KRÁLÍČKEM

 

Balíček pro dospělé
balíček zahrnuje 5 upravených a retušovaných fotografií v elektronické podobě v nejlepším možném rozlišení k tisku 
vizáž,styling, vlasy,kostým,králíčka
Cena 3700,- Kč

Balíček děti 
balíček zahrnuje 5 upravených a retušovaných fotografií v elektronické podobě v nejlepším možném rozlišení k tisku 
vizáž,styling, vlasy,kostým,králíčka
Cena 3000,- Kč
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
focení POUZE venku v exterieru ( Praha 4 ) 

každá další fotografie nad rámec balíčku 500 Kč/ks 

náhledy neposkytuji 

pokud je zájem o více fotografií, než je v balíčku, je nutno hlásit předem 

dodání fotografií 3-4 týdny, dle aktuální pracovní vytíženosti.

 
 PRŮBĚH Pro rezervaci místa v termínu je nutné uhradit na fakturu zálohu ve výši 2000,- Kč, zbytek je splatný v den po focení, což je vizáž, styling, účes a králíček. Bez uhrazení faktury nelze termín rezervovat.  V předem vypsaném termínu se sejdeme na místě, kde již čeká fotograf i vizážistka/stylistka a majitelka králíčka. Vizáž a styling trvá zhruba 1 hodinu dle náročnosti a zadanému tématu. U dětí se čas liší. Samotné focení probíhá na tom samém místě, abychom nemusely složitě nikam přejíždět apod. a trvá zhruba 30 minut dle náročnosti zvoleného tématu. Pokud máte nějaký nápad či představu, nebojte se mi s ní svěřit. Pokud to bude v našich silách, budeme se snažit vyjít vám vsříc a uděláme maximum pro vaši spokojenost. Časový harmonogram zasílám formou zprávy či emailu (tzn. tam, kde jsme se domlouvali) po uhrazení všech záloh v daném termínu. Na fotografování NENÍ MOŽNÉ mít svou vlastní vizážistku a nebo fotit bez vizáže a stylingu. Svůj vlastní kostým mít můžete.
 Info: Prosím, na focení choďte odlíčené bez nalakovaných nehtů . V ceně jsou k zapůjčení propriety na focení.  Děkuji za pochopení. 
 
 
  

Rezervační formulář tématické focení s králíčkem

Pokud máte zájem o mé fotografie, vyplňte následující formulář. Do formuláře prosím napište údaje na fakturu, kdo se bude fotit,vyhovující termín a představu.