Kurz tématické fotografie pro pokročilé  

14/12/2018

 

 

Cílem kurzu je vám ukázat, jakým způsobem vznikají moje tématické fotografie a naučit vás :

 
 • práci se světlem v exteriéru
 • práce a komunikace s modely
 • hledání ideálního místa, celková kompozice
 • jak dostat náladu a atmosféru do snímku
 • práce s dýmovnicí 
 • zkušenosti z praxe 

Kurz je určený pro mírně pokročilé fotografy, kteří mají základní povědomí o nastavení fotoaparátu

 • vybavení: zrcadlovka, kompakt, objektivy a paměťová karta
 • místo: Praha 4 
 • cena : 3.000 ,-
 • min. počet účastníků: 3 
 • max. počet účastníků: 10
 • termín nejpozdější přihlášky: 14 dní před začátkem kurzu 

1. Přihlášení probíhá výhradně elektronicky na email simonaphotopraha@gmail.com a přihlášení je platné po uhrazení rezervačního poplatku. 

2. Storno účasti na kurzu je možné 14 dní před začátkem kurzu. Storno je nutné provést elektronicky zasláním emailu a bude vám zpětně potvrzeno. Uhrazená částka se vrací v tomto případě v plné výši. Při pozdějším stornu - méně než 14 dnů před začátkem kurzu, částka v plné výši propadá. Je možné za sebe sehnat náhradu.

 

 

 

REFERENCE

 

Michal Kašpi Plecitý: Nejsem moc na psaní recenzí, ale tady je to na místě. Kurz byl velmi dobře zorganizovaný a byl nad očekávání přínosným “i pro nás strýtaře”, hned mám moc nápadů na další focení

Michal Kouřil  Já na foto kurzu od Simči byl na podzim 2018 a zážitek neskutečný! Fotili jsme cca 4 hodiny v jednom krásném pražském miniparčíku. Prvně proběhlo seznámení mezi fotografy, pak představení naší fototechniky a pak se šlo fotit a fotit. Během toho Simča každému radila s fotkami a teorií. Každému se věnovala naplno a všichni jsme si odnesli nejen pěkný zážitek ale hlavně trocha praxe a spousta teorie. Já osobně pořídil kolem 600 fotek s krásnou modelkou Carllou a vlčicí Miou. Simona je s námi stále v kontaktu a pokaždé nám poradí i po tolika měsících. Takže to nejsou jen nějaké hromadné kurzy,, nafoť tě si modelku a čau'' ale opravdu kurz který vám něco dá! A i do budoucna. Takže za mně Simonu jedině doporučuji a těším se na další setkání s ní 

Jitka Richter: Je to dar umět vytvořit takovou atmosferu, že se lidi, kteří se potkají poprvé , připadají , jako by se znali odjakživa. A tímto darem Simona oplývá velkou měrou. Profesionalita, uvolněná atmosfera, perfektně sehraný tým s modelkou .Kurz naprosto předčil mé očekávání , focení se zvířaty jsem nestavěla jako svůj prioritní zájem v oblasti fotografování. O to víc mě to nadchlo a dalo podnět pro příští práci. Jedním slovem ,skvěle a hlavně přínosně strávená sobota. Moc Simoně a všem děkuji.

Alča Herzánová: Kurz se Simonou ze Simona Photo Praha byl pro mě opravdovým zážitkem. Odnesla jsem si z něj dobré tipy, nové poznatky a hlavně spoustu jedinečných fotografií. Vyzkoušela jsem si vyfotit celou řadu neobyčejných témat, ke kterým bych se sama třeba nikdy nedostala... Simča nás nechala nahlédnout do kuchyně profesionální fotografky a sdílela s celou naší partou řadu svých zkušeností. Celé odpoledne se jelo na plný plyn a musím říct, že se pro mě stalo velkou inspirací v tom nepolevovat, pracovat na sobě, zkoušet, vytvářet a žít svůj sen. Děkuju.

Ili Holcová: Simona je pro me velkou inspiraci a fotografem #1 uz strasne dlouho, kdyz jsme od pritele dostala k Vanocum 2fotokurzy od ní, dojetím sem neudrzela slzu. Hned jak byl prvni kurz pro zacatecniky nevahala sem a vyuzila ho. I kdyz nam pocasi nepralo a byla zima, naramne jsme si to uzili, spoustu novych informaci, zajimavosti a rad spojenych s vlastnimi zkusenostmi doprovazenych pratelskou atmosferou. Vrele doporucuji.

Ili Holcová: Druhy kurz co sem u Simony absolvovala, tentokrat tematicky, nezklamal. Pocasi pralo, opet se sesli skveli lide se zalibou ve foceni. Cas utekl jako voda, smich se misil s cvakani nasich fotoaparatu pred kterymi pozovala krasna a trpeliva Klara at uz ve spojeni pavucin, dymovnici nebo uzasnou vlcici Miou. Kurz byl krasne pripraven a krom uzasnych fotek jsme si odnesli hromadu uzitecnych rad a zajimavosti. Za me je Simona nejen uzasnou fotografkou, ale i clovekem a uz se tesim na dalsi setkani, ktere proste stoji za to!