Kurz tématické fotografie s dravci
(modelka Mája Zunová )
16/8/2020
 
Cílem kurzu je vám ukázat, jakým způsobem vznikají moje tématické fotografie s dravci a naučit vás během focení v praxi:
 
práci s přirozeným světlem v exteriéru 
práce a komunikace s modely 
práce a komunikace s dravci při focení 
hledání ideálního místa, celková kompozice 
jak dostat náladu a atmosféru do snímku 
zkušenosti z praxe
Kurz je určený pro mírně pokročilé fotografy, kteří mají základní povědomí o nastavení fotoaparátu
 
vybavení: zrcadlovka, kompakt, objektivy a paměťová karta (nejlépe objektivy s ohniskem 50 - 85 mm) 
místo: Praha 4
cena : 3000 ,-
min. počet účastníků: 5
max. počet účastníků: 5
termín nejpozdější přihlášky: 14 dní před začátkem kurzu
 
1. Přihlášení probíhá výhradně elektronicky na email simonaphotopraha@gmail.com a přihlášení je platné po uhrazení rezervačního poplatku 500 Kč převodem na účet.
 
2. Storno účasti na kurzu je možné 14 dní před začátkem kurzu. Storno je nutné provést elektronicky zasláním emailu a bude vám zpětně potvrzeno. Při pozdějším stornu - méně než 14 dnů před začátkem kurzu, částka v plné výši propadá. Je možné za sebe sehnat náhradu.

 

Kurz tématické fotografie 

(modelka Mája Zunová )

 

1/8/2020

 

Cílem kurzu je vám ukázat, jakým způsobem vznikají moje tématické fotografie ve vodě i mimo ní a naučit vás v praxi:

 • práci se světlem v exteriéru
 • práce a komunikace s modely
 • hledání ideálního místa, celková kompozice
 • jak dostat náladu a atmosféru do snímku
 • zkušenosti z praxe 

Kurz je určený pro mírně pokročilé fotografy, kteří mají základní povědomí o nastavení fotoaparátu

 • vybavení: zrcadlovka, kompakt, objektivy a paměťová karta (nejlépe ohniska 50-15 mm) 
 • místo: Praha 4 
 • cena : 3.000 ,-
 • min. počet účastníků: 6 
 • max. počet účastníků: 6
 • termín nejpozdější přihlášky: 14 dní před začátkem kurzu 

1. Přihlášení probíhá výhradně elektronicky na email simonaphotopraha@gmail.com a přihlášení je platné po uhrazení rezervačního poplatku. 

2. Storno účasti na kurzu je možné 14 dní před začátkem kurzu. Storno je nutné provést elektronicky zasláním emailu a bude vám zpětně potvrzeno. Uhrazená částka se vrací v tomto případě v plné výši. Při pozdějším stornu - méně než 14 dnů před začátkem kurzu, částka v plné výši propadá. Je možné za sebe sehnat náhradu.

 

 

 

REFERENCE

 

Michal Kašpi Plecitý: Nejsem moc na psaní recenzí, ale tady je to na místě. Kurz byl velmi dobře zorganizovaný a byl nad očekávání přínosným “i pro nás strýtaře”, hned mám moc nápadů na další focení

Michal Kouřil  Já na foto kurzu od Simči byl na podzim 2018 a zážitek neskutečný! Fotili jsme cca 4 hodiny v jednom krásném pražském miniparčíku. Prvně proběhlo seznámení mezi fotografy, pak představení naší fototechniky a pak se šlo fotit a fotit. Během toho Simča každému radila s fotkami a teorií. Každému se věnovala naplno a všichni jsme si odnesli nejen pěkný zážitek ale hlavně trocha praxe a spousta teorie. Já osobně pořídil kolem 600 fotek s krásnou modelkou Carllou a vlčicí Miou. Simona je s námi stále v kontaktu a pokaždé nám poradí i po tolika měsících. Takže to nejsou jen nějaké hromadné kurzy,, nafoť tě si modelku a čau'' ale opravdu kurz který vám něco dá! A i do budoucna. Takže za mně Simonu jedině doporučuji a těším se na další setkání s ní 

Jitka Richter: Je to dar umět vytvořit takovou atmosferu, že se lidi, kteří se potkají poprvé , připadají , jako by se znali odjakživa. A tímto darem Simona oplývá velkou měrou. Profesionalita, uvolněná atmosfera, perfektně sehraný tým s modelkou .Kurz naprosto předčil mé očekávání , focení se zvířaty jsem nestavěla jako svůj prioritní zájem v oblasti fotografování. O to víc mě to nadchlo a dalo podnět pro příští práci. Jedním slovem ,skvěle a hlavně přínosně strávená sobota. Moc Simoně a všem děkuji.

Alča Herzánová: Kurz se Simonou ze Simona Photo Praha byl pro mě opravdovým zážitkem. Odnesla jsem si z něj dobré tipy, nové poznatky a hlavně spoustu jedinečných fotografií. Vyzkoušela jsem si vyfotit celou řadu neobyčejných témat, ke kterým bych se sama třeba nikdy nedostala... Simča nás nechala nahlédnout do kuchyně profesionální fotografky a sdílela s celou naší partou řadu svých zkušeností. Celé odpoledne se jelo na plný plyn a musím říct, že se pro mě stalo velkou inspirací v tom nepolevovat, pracovat na sobě, zkoušet, vytvářet a žít svůj sen. Děkuju.

Ili Holcová: Simona je pro me velkou inspiraci a fotografem #1 uz strasne dlouho, kdyz jsme od pritele dostala k Vanocum 2fotokurzy od ní, dojetím sem neudrzela slzu. Hned jak byl prvni kurz pro zacatecniky nevahala sem a vyuzila ho. I kdyz nam pocasi nepralo a byla zima, naramne jsme si to uzili, spoustu novych informaci, zajimavosti a rad spojenych s vlastnimi zkusenostmi doprovazenych pratelskou atmosferou. Vrele doporucuji.

Ili Holcová: Druhy kurz co sem u Simony absolvovala, tentokrat tematicky, nezklamal. Pocasi pralo, opet se sesli skveli lide se zalibou ve foceni. Cas utekl jako voda, smich se misil s cvakani nasich fotoaparatu pred kterymi pozovala krasna a trpeliva Klara at uz ve spojeni pavucin, dymovnici nebo uzasnou vlcici Miou. Kurz byl krasne pripraven a krom uzasnych fotek jsme si odnesli hromadu uzitecnych rad a zajimavosti. Za me je Simona nejen uzasnou fotografkou, ale i clovekem a uz se tesim na dalsi setkani, ktere proste stoji za to!