VIZÁŽISTKA PETRA PLEŠNEROVÁ

" Jmenuji se Petra Plešnerová a jsem vizážistka se sídlem v Praze. Nicméně jsem držitelem řidičského průkazu a není problém se dopravit po celé České republice. Zabývám se líčením a vlasovým stylingem pro nejrůznější příležitosti - svatby, plesy, fotografování, reklamu, tisk nebo video. S radostí líčím a češu kohokoliv, ať jsou to modelky pro fotografie či reklamu, hostesky na různých akcích, slečny na maturitní ples či jejich maminky, nevěsty, nebo dámy, slečny či paní, které potřebují poradit se svým vzhledem a líčením. Kromě své soukromé klientely pravidelně líčím pro časopis "Fashion club" a server "Proženy.cz". Také se účastním módních přehlídek jako například "Arcolor" či "Sacer coeur night 2015". "

Začala jsem spolupracovat s profesionální vizážistkou Petrou Plešnerovou. Bez profesionální vizáže nefotím a to z toho důvodu, že klasický denní makeup nestačí. Při profesionálním fotomakeupu je líčení  o stupeň silnější a s větší krycí schopností, než při běžném makeupu. Retušovat pak celou nenalíčenou tvář je časově hodně náročné a výsledek nebude nikdy tak dobrý jako s profesionálním fotomakeupem. Úkolem foto-makeupu není být zmalovaná jako obrázek, ale skrytí nedostatků pleti, zvýraznění rysů tváře a v neposlední řadě ušetření času při složitých retuších. 

Portfolio: www.plesnerka.cz/

 

 

 
 
TEREZA DOHNALOVÁ - MAJITELKA CHS S DIVOKOU KRVÍ

"O mé paničce se říká, že je extrémní majitel čsv, tak se na to kouknem, jak si vlastně my šedivci z naší smečky žijem. Moje panička Terka i pánečči mých šedivých kamarádů Alča a Ondřej jsou z té kategorie lidí, kteří s námi chtějí opravdu žít - sdílet s námi prostor, čas a zážitky v co nejvyšší možné míře. A tak bydlíme se svými pánečky doma, často spíme s nimi v jejich postelích, doprovázíme je všude, kam se dá. "

Terka je majitelkou špičkové chovatelské stanice Československých vlčáků S Divokou krví. Na fotografování s vámi vždy vybere nejlepší psy z odchovu a vybírá vždy pečlivě dle témat a klientů, se kterými fotíme. Terka za námi na focení dojíždí třeba i s dalšími 3-4 pomocníky, majiteli psů z této úžasné chovatelské stanice. Spolupráce s Terkou je naprosto skvělá, bezproblémová, psi jsou krásně vycvičení, trpělivý a neuvěřitelně hodní. Focení s její smečkou vřele doporučuji, jelikož jsem s nimi nafotila stovky krásných fotografií a psi jsou naprosto bezkonfliktní. 

Kontakt: https://www.sdivokoukrvi.cz/

 

 

 
 
L U C I E   Č E L I K O V S K Á 

Jmenuji se Lucie Čelikovská, studuji VŠ a vždy jsem tíhla k psům. K těm jsem se dostala díky dědovi. Momentálně mám Německého ovčáka Falca s PP a ČSV Artemis s Divokou krví. Se Simčou jsem se seznámila díky Terce a jsem ráda, že mohu do takového týmu patřit.

"Artemis s Divokou krví je odchov od Terky Dohnalové, kterou máme spolu ve spolumajitelství. Miuška je velmi přátelská, každého by nejraději umazlila a jako správná žena velmi upovídaná. Děti ji nedělají problém a je velmi učenlivá. Snažím se Miu připravit na bonitaci a zkoušky z výkonu."