Termíny na fotografování

Na jednotlivé focení jsou vypsány termíny zhruba 2 měsíce předem. Vzhledem k tomu, že členové mého teamu jsou pracující lidé, v týdnu je možnost individuální domluvy pouze PO+ ČT v odpoledních hodinách, PÁ celý den. Víkendy bývají plně obsazeny a nebo se věnuji své rodině ;-)

Všechna naše focení jsou vhodná pro děti, i jednotlivce- pokud vám ani jeden vypsaný termín nebude vyhovovat, lze se objednat i individuálně.

Objednávky prosím přes email simonaphotopraha@gmail.com a nebo přes objednávkový formulář na stránkách www.simonaphoto.cz

Čtěte prosím, obchodní podmínky   www.simonaphoto.cz/obchodni-podminky/

 

 

Poukazy

 Zvažovala prodej poukazů na příští rok a rozhodla jsem se, že prodám maximálně 10 ks poukazů. Dva jsou již pryč, zbývá tedy:
1x s koněm, 1x s květy, 2x tématické bez zvířat,2x tématické se zvířaty, 2x těhotenské a 2x rodinné či párové.

 

Info k poukazům: 

Poukazy jsou vhodným dárkem pro vaše blízké. Pokud poukaz nevyužijete do data uvedeného na poukazu, poukaz a částka za něj propadá. Poukaz je přenosný. Pokud jej nevyužijete, můžete ho darovat a nebo prodat někomu jinému. Cena za poukaz se vztahuje pouze na fotografie, další výdaje jako zvíře, kostým, květiny nebo cestovné ( pokud je nutné za  obdarovaným přijet ) se hradí až na místě po fotografování vizážistce či asistentce. 
Focení s poukazem se objednává pouze emailem, kde mi stačí napsat datum z vybraného termínu fotografování vypsaného na webových stránkách a kod z pouazu . Objednání a rezervace termínu je závazné.